Instagram

Mam na imię Sonia. Jestem psychologiem. Oraz żoną i  mamą trójki dzieci. Albo  raczej odwrotnie :)


Przez 10 lat swojej aktywności zawodowej miałam możliwość bardzo szerokiego  kontaktu z psychologią. Pracowałam w klinice kardiochirurgii, gdzie pomagałam  pacjentom i ich rodzinom przejść przez ten niezwykle trudny czas operacji i  leczenia. Równocześnie pełniłam funkcję biegłego sądowego w zakresie psychologii, wydając opinie w toczących się przed sądem sprawach rodzinnych.

W między czasie ukończyłam podyplomowe studia i zdobyłam tytuł trenera technik  psychologicznych w biznesie. Jako trener przeprowadziłam wiele szkoleń z zakresu   psychologicznych metod sprzedaży, negocjacji, mediacji, kontaktu z klientem czy  marketingu, głównie dla kadry zarządzającej i handlowców.

Miałam również swoje "5 minut" pracując jako ekspert w programie Ewy Drzyzgi  "Rozmowy w toku" w stacji TVN, oraz współprowadząc przez kilka miesięcy poradnikowy program na żywo "Przed północą" na kanale TTV.

Cały czas miałam również swoją prywatną praktykę, gdzie diagnozowałam pacjentów pod kątem różnych zaburzeń i pomagałam wrócić im do zdrowia. Prowadziłam również terapię biofeedback dla dzieci, pomagałam rodzinom z patologicznych środowisk, którym odebrano dzieci, badałam zdolność do wykonywania zawodu pracowników ochrony.

Byłam terapeutą w dziennym oddziale psychoterapii dla służb mundurowych, a także wykładowcą podyplomowych studiów pielęgniarskich.

Wszystko to robiłam będąc już mamą, gdyż najstarszą córkę urodziłam na 5 roku studiów.

Chciałabym, aby ten blog, pokazał Wam psychologię tak, jak ja ją widzę. Jako fascynującą podróż do wnętrza każdego z nas :)